Czy istnieje auto idealne do przeprowadzki? Przekonaj się sam!

Data dodania: 06.12.2017


Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, wypożyczalnia aut z dużym doświadczeniem zaoferuje Ci auto dosłownie na każdą okazję, np. na wyjazd integracyjny, kiedy przyda się pojemny bus, na podróż biznesową, gdy przydatne będzie luksusowe auta, a także w trakcie przeprowadzki, gdzie sprawdzi się duży van. Możesz wypożyczyć naprawdę duże auto i przeprowadzić się sprawnie i szybko. Dostosuj model i cenę do swoich możliwości finansowych, a później pakuj kartony!

Wynajem aut odpowiednich do wielkości przeprowadzki

Jeśli Twoja przeprowadzka jest już w toku, wybierz pojemne auto – najlepiej małego busa, który ma możliwość złożenia lub zdemontowania siedzeń, aby z łatwością móc przewieść nawet kilkanaście kartonów za jednym razem! Mniej kursów z kartonami, to większa oszczędność dla Ciebie, dlatego warto wybrać model, w który zmieści się naprawdę dużo mebli i innych rzeczy. Nie wszystkie auta nadają się jednak do przeprowadzki, ważne jest aby móc bezpiecznie rozlokować w nich kartony – niektóre posiadają nawet specjalne zabezpieczenia i te auta polecamy Ci szczególnie.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Jeśli zaś zmagasz się z naprawdę sporym bagażem – rozważ wynajem dużego auta przeprowadzkowego. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku rodzin wielodzietnych, u których bagaży z pewnością nie będzie mało, a sama przeprowadzka będzie musiała być rozłożona na kilka lub nawet kilkanaście razy. Jeśli natomiast jesteś właścicielem firmy, i to Twoje przedsiębiorstwo się przenosi – tu również duże auto, które zaoferuje Ci wypożyczalnie samochodów będzie dobrym wyborem.

Kolejną kwestią do omówienia jest długość okresu wynajmu takiego małego busa lub dużego auta, służącego przeprowadzkom. Przeprowadzka nie może trwać kilka miesięcy, dlatego zazwyczaj wynajem samochodu jest krótkoterminowy – rekordziści powinni zamknąć się w okolicach maksymalnie tygodnia, zazwyczaj będzie to jednak kilka dni.

Wypożyczalnia samochodów oferuje Ci swoje auto na pewnych zasadach – musisz zwrócić je w określonym terminie. Właśnie dlatego warto wynająć samochód o dzień dłużej, niż planujesz. Nigdy nie wiesz, czy auto jeszcze Ci się nie przyda, a przeprowadzki lubią zaskakiwać nawet najbardziej przezorne osoby.  Jeśli dodatkowo remontujesz swoje wnętrze – bus przyda Ci się również na zakupach w markecie budowlanym lub do przewiezienia nowych mebli ze sklepu.

Z kierowcą, czy bez? Wynajem samochodów na miarę potrzeb

Rozważ wynajem auta wraz z kierowcą, jeśli Twoja wypożyczalnia samochodów daje taką możliwość. Jest to dużo wygodniejsza opcja, która dodatkowo pomoże usprawnić przeprowadzkę. Ty pakujesz auto, które jedzie we wskazane miejsce, a tam odbiera je rodzina lub znajomi – Ty w tym czasie przygotowujesz kolejne kartony – to takie proste!

Fado