Wynajem samochodu na specjalną okazję? To zawsze dobry pomysł!

Data dodania: 06.12.2017


Czeka Cię wyjątkowa okazja, taka jak wieczór panieński lub kawalerski, ślub i wesele, a może komunia lub urodziny? Tak podniosłe uroczystości nie tylko wymagają świetnej oprawy – doskonale byłoby pojawić się na nich w idealnie dobranym aucie. To jak sukienka – dobierasz ją do okazji, podobnie jak garnitur w przypadku mężczyzn. Myślisz że to fanaberia? Wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem aut na specjale okazje, z której możesz skorzystać w każdej chwili!

Niezależnie od tego, czy korzystałeś wcześniej z miejsca takiego,  jak wypożyczalnia aut, czy może będzie to Twój pierwszy raz – przemyśl, co w wynajmowanym aucie będzie najistotniejsze przy okazji uroczystości i wybierz najlepszy model, który spełni te oczekiwania. Możesz nawet zainwestować w prywatnego kierowcę, aby zadać sobie stylu i szyku niczym prawdziwa gwiazda. To Twoja decyzja!

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

1. Przejażdżka narzeczonych i ich imprezowego towarzystwa

Wieczór panieński lub kawalerski to szalony czas. Państwo młodzi często decydują się wtedy na wynajem limuzyny, które odznaczają się wyrafinowaną stylistyką. Możecie zdecydować się na naprawdę ponadczasowy, klasyczny model, albo też rozważyć nowszy model, wyposażony np. w otwierany dach.

2. Samochód rodzinny na komunię

Jeśli chcesz pojawić się ze swoją rodziną w limuzynie z okazji komunii – wypożyczalnia aut zaoferuje Ci całą gamę luksusowych modeli. Kiedy z kolei musisz przemieścić się z punktu a do puntu b z większą ilością osób, przemyśl wynajem większego modelu, w którym zmieści się przykładowo około 7 do 10 osób. Przy okazji komunii często zdarza się, że ktoś nie posiada środka transportu – w takiej sytuacji z łatwością zabierzesz ze sobą dziadków lub chrzestnych. Nowoczesne modele vanów zapewniają wygodne wsiadanie oraz komfortową jazdę.

3. Urodziny ze sportowym akcentem

Wypożyczalnia samochodów w mieście Szczecin posiada w swojej ofercie również nowsze modele, które wyróżniają się bogatym wyposażeniem wnętrza auta. Możesz wybrać taki z panoramicznym, rozkładanym dachem z elektroniczną roletą. To niby nieistotny szczegół, który może sprawić że osoba, która akurat ma urodziny poczuje się naprawdę wyjątkowo w aucie, które wspólnie wypożyczyliście na przejażdżkę.

firma transportowa szczecin

dentysta Kołobrzeg

Wynajem samochodów do zadań specjalnych

Okazji jest mnóstwo – tak samo jak samochodów oferowanych przez wypożyczalnie aut. Pamiętaj, aby Twój wybór zawsze miał na względzie wygodę jazdy oraz bezpieczeństwo. Pracownicy wypożyczalni chętnie doradzą Ci w najlepszym wyborze, tak, abyś był naprawdę zadowolony z wypożyczonego auta i było ono idealnie dopasowane do okazji.

Fado